OBCHODNÍ PODMÍNKY

V případě, že máte o některou z tašek zájem, zašlete e-mail na info@iobags.cz či proveďte objednávku telefonicky na tel. 608 467 099 nebo 516 416 137. Poté Vám bude zaslán vzor Vámi vybraného materiálu k odsouhlasení poštou. Jakmile potvrdíte výběr materiálu, obdržíte od nás potvrzení objednávky a podrobnosti o složení zálohy a o doručení. Doba dodání je 4 týdny od složení zálohy ve výši 50 % z ceny vybraného zboží. Zboží Vám bude zasláno na dobírku prostřednictví České pošty jako obchodní balík. O odeslání zboží budete informováni emailem. Pokud z jakýchkoliv důvodů nebude možné zboží v daném termínu doručit, bude kupující o této skutečnosti neprodleně informován.

REKLAMACE

Záruční doba na dodané zboží je 24 měsíců.

O druhu vady a uplatnění záruky rozhoduje prodávající a to v souladu s následujícími ustanoveními:


Záruka se nevztahuje na škody způsobené:

  • mechanickým poškozením,
  • běžným opotřebením,
  • nevhodnou péčí,
  • živelnými pohromami (vodou, ohněm, bleskem).

K reklamaci je ve všech případech nutné předložit:

  • kopii dokladu o zaplacení,
  • popis závady,
  • kompletní výrobek.

Místo uplatnění reklamace:

Kupující je povinen reklamované zboží zaslat na vlastní náklady na adresu: Ivana Ostřanská, Holešín 81, 679 02 Rájec – Jetsřebí.


K reklamaci se vyjádříme nejpozději do 14 dnů od obdržení reklamovaného zboží.


V případě, kdy má zboží v záruční době prokazatelné vady, má kupující nárok na výměnu zboží za zboží ve stejné cenové relaci, na opravu zboží na náklady prodávajícího, nebo na vrácení peněz (nikoliv za dobírkové a poštovné).

Shora uvedené všeobecné obchodní podmínky se týkají obchodních případů vzniklých při nákupu zboží, které bylo zakoupené prostřednictvím stránek www.iobags.cz.

english
© 2012 IOBAGS