FILOZOFIE ZNAČKY

IOBags je synonymem pro preciznost a kvalitu. IOBags čerpá z tradice české kožařské výroby, avšak hledí do budoucnosti, ať již designem či provedením. IOBags je výrazem stylu, přirozené elegance, vytříbenosti a kreativity. IOBags je svět, kde se snoubí jednoduchost, funkčnost a krása v dokonalou jednotu.

IOBags používá pro své výrobky useň nejvyšší kvality, přírodní a technické materiály. Ruční výroba každého výrobku znamená autentické provedení, kde kvalita je na prvním místě.

IOBags oslovuje sofistikovaného zákazníka, IOBags nepodléhá krátkodobým trendům a provokaci, přesto jde s dobou. IOBags nabízí nadčasový, přesto moderní design. Funkční estetika, rafinovaná elegance, preciznost v detailu.

Funkčnost výrobku je pro IOBags určující hodnotou. Funkčnost je rozhodující pro estetickou i řemeslnou stránku. IOBags se snaží vytvořit doplněk, který je ideálním každodenním společníkem svého nositele. Takto se stane osobitém výrazem vaší identity. IOBags jsou produkty, které jsou tak jednoduše uživatelné, že se stanou vaší součástí.

english
© 2012 IOBAGS